HAKKIMIZDA

Genel merkezi Marmaris’te bulunan Aspak Sistem, geçmişi 1986 – 1992 ye dayanan iki firmanın 2002’de birleşmesi ile Aspak Sistem olarak faaliyetlerine 2003’te güçlerini ve ürün portföylerini birleştirerek Marmaris’te faaliyetine başlamış, 2005’te Fethiye, satış ofisini ve ürün depolarını açmıştır. Şirketin faaliyet konuları profesyonel ve endüstriyel temizlik ve otel ekipmanları(dünyaca ünlü diversey) , otel ekipmanları, endüstriyel tekstil yıkama makineleri, toptan ve perakende elektronik ve beyaz eşya sektöründe bölgedeki ticari işletmelerin çözüm ortağıdır.

Muğla Büyük Şehir ve bağlı ilçeleri ile Kalkan, Kaş ilçelerine de; Diversey Kimya, Tolkar Makine, İnoksan Mutfak , Vestel , Kleo Otel Ekipmanları,  ve hijyen ürünleri, Springday Açık Alan Isıtma ve Soğutma Sistemleri, ev ve otel sekmenti yatak & çekyat ürünleri, temsil ettiği firmalardır.  Önemli Projelerde, Ürün ve cihazlarda kullanım ve verimlilik danışmanlığı konusunda Bilgili ve deneyimli kadrosu ile Ürün ve hizmet vermeye devam etmektedir.

2020 yılı başlarında tüm dünyada baş gösteren Covid-19 ( Koronavirüs ) salgını neticesinde bölgede de faaliyet alanlarının daralması müşteriler ile koruyucu sağlık tedbirleri nedeniyle bire bir görüşme olanağının kısıtlanması durumu işletmemiz yönetimini  E-satış mağazası için harekete geçmeye yönlendirmiştir.

İşletmemiz ürünlerini ve iletişimlerini mevcut faaliyetlerini sürdürmekle beraber ek olarak E-satış uygulamasına geçerek daha geniş müşteri kitlesine ürün ve hizmet verme kararı almıştır.

Sizlere daha iyi ürün ve hizmet vermek adına tüm ekimiz ile hazırız.

www.sistemexpress.com

© 2020 Sistem Express Tüm Hakları Saklıdır. Bu e-ticaret sitesi ASPAK SİSTEM. END. TEM. MAD. LTD. ŞTİ iştirakidir.
Ajans Novart - Marmaris Web Tasarım